Geniş güvenlikli bir sitede oturuyorum tek başıma yaşıyorum arada eve arkadaşlarım gelip gide ama eve taşındığımdan beri sitenin güvenlik görevlilerinden bir olan esmer güzeli leylayı sürekli gözlüyorum taşındığımdan beri. Arada konuşup sohbet ederek başladı ilişkimiz. Zaman ile gelişti çünkü sürekli konuşur hale geldi leyla ile. Çok seksi ve güzel bir bayandı konuşmaları hal ve hareketleri beni çok etkiliyordu. Bir gün gece nöbetinde bir tek o varken güvenlik kabinine gitti gece olmuş iki herkesin ışığı kapalı uyuyor kapısını tıklattım.


resim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Gecelerresim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Gecelerresim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Geceler

Beni görünce şaşırdı ama sevindi de. Ardından biraz sohbet ettik. Hava soğuk istersen sana kahve yapayım dedi. Hemen kabul etti eve geldik bir kahve içip kalkacaktı ama ben gitsin istemiyordum kahvelerimizi içtik güzelce sohbet aldı başını gitti. Ardından dayanamadım erkek arkadaşı sevgilisi falan var mı diye sordum. Ama yoktu. Öğrenince çok sevindim. Ardından yanlışlıkla elindeki kahveyi üstüne dökmesin mi. Her yeri kahve oldu ve yandı. Götürdüm banyoya üzerini temizledik ama nafileydi. Sonra çıkardı üzerindekileri ve pijamalarımı verdim. Ardından soğuk buz torbası ile press yapmaya başladım. Bacağı çıplaktı ve alev alevdi.


resim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Gecelerresim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Gecelerresim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Geceler

O an gözlerimiz birbirini değdi nasıl oldu bilmiyorum ama öpüşmeye başladık elimdeki buz torbası kaydı gitti hiç bişiyi önemsemeden sevişmeye başladık üzerindekileri çıkardık önce ardından yatak odasına gittik. Ben o kadar tahrik olmuştum ki penisim hemen ereksiyon olmuştu. ikimiz de kendimizi tutamadık ve ilişkiye girdik. Bir ileri bir geri içinde gidip gelmeye baladım ve en onunda ikimizde titreyerek boşaldık çok güzeldi. Sonra toparlanıp gitti. Ama geleceğini söyledi dudağıma da buse kondurdu. Arada hala gidip geliyor ve düzenli olarak sevişiyoruz bizimki daha çok tensel bir birliktelik oluyordu ama alan memnun satan memnundu.


resim - Güvenlik Görevlisiyle Kaçamak Geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir