Uzun zamandır hayatım da istediğim bir değişiklik farklı bir ortam arayışı içerisindeydim. İş hayatı beni oldukça kasıyor ve bunaltıyordu. Bu gerginliği bir şekilde üzerimden atmam için bir yol bulmam gerekiyordu. Bu yüzden farklı bir yol düşünerek aşçılık kursuna yazıldım. Hafta içi 3 gün olan kursta sadece bayanlar değil erkekler de vardı. İlk önce yeni bir ortama girmek beni kassa da kısa zaman da birbirimize kaynaşıp esprili bir ortam oluşturduk. Gerçekten iş çıkışları haftanın 3 günü onlar ile kafa dağıtmak bana çok iyi geliyordu. Bütün herkesin ev hanımlarından olacağını ve yanların da biraz farklı olacağımı düşünürken tam tersi oldu. Hatta erkek sayısı da kadın sayısına yetişemese de oldukça yakındı. Özellikle benim sektörümden olan Adnan ile aramız oldukça iyiydi. Artık kurs dışında da görüşüyorduk. Hatta her gün onunla buluşmaya ve telefonda konuşmaya başlamıştık. Farklı bir yapısı vardı ve esprili bir tipti. Onunla iken sürekli gülüyordum ve bana bakışlarından utanıyordum. Kursta ki bazı arkadaşlarımız da bunu fark etmiş bana söylemişlerdi.
resim - Aşçılık Kursunda ki Arkadaşım ile Romantik Yemeğimiz

Ne kadar inkar etsem de bende bazı şeylerin farkındaydım. Beni kendi arkadaşları ile tanıştırıyor bir şey alacağı zaman bana danışıyordu. Bunlar çok hoşuma gidiyordu fakat ilişki anlamında bir adım atmaması da beni düşündürüyor şüpheye düşürüyordu. Tam artık ne olduğumuza karar veremiyordum ve eğer açılmaz ise kendim bir çizgi çekecektim ki çok romantik bir davet aldım. Beni evine davet etmiş ve bana kursta öğrendiğimiz bir yemeği yapacağını söylemişti. Tabi ki şaşırmıştım ama çok hoşuma gitmişti. Bende ondan hoşlandığım için kabul edip onun için özenle hazırlanıp akşam adresi verdiği evine gittim. Giderken de elim boş gitmeyeyim diye bir pasta aldım. Evine gittiğim de çok hoş döşenmiş ince detayları olan bir erkekten beklenmeyecek kadar zevkli bir ev karşıladı beni. Şaşırdığımı görünce biraz anlattı. Aslında ne kadar önem verdiğini ve aşının getirmiş olduğu bir tarzı olduğunu. Çok fazla yer görmüştü ve her gördüğü yerden bir şeyler almıştı. Evi gerçekten çok güzeldi.
Beraber güzel yemek masasın da yemeğimizi yedik. Hoş sohbetimiz ve özel beyaz şarabımızı yudumlarken muhteşem manzaranın karşısına geçmemizin daha iyi geleceğini söyledi. Gerçekten de söylediği gibi bu muhteşem manzara karşısın da dilim tutulmuştu. İkimiz de şaraplarımızı yudumlarken arkadan çalan slow müzik ile romantik bir ortam oluştu ve beni dansa kaldırdı. Artık ikimiz de konuşmuyorduk kafalarımızı birbirine dayayıp dans etmeye başladık. Çok romantik ve oldukça büyülü bir andı. Dudaklarımız birbirine değdi ve öpüşmeye başladık. Slow müzik ile her şeyin tadını fazlası ile çıkartıyorduk. Müzik eşliğin de yatak odasına yavaş adımlarla götürdü beni. Ve elbisemi yavaşça üzerimden attı. Sanki büyülenmiş gibi karşı koyamıyordum. Yatağa yatar yatmaz hızlanan bir sevişme başladı. Her hücremi şehvetle yaladı ve beni deliye döndürdü. Hayatımın en şehvetli ve ateş dolu dakikalarıydı. Bir bayanın dilinden çok iyi anlayan bu adam ile sevgili olmuştuk.


resim - Aşçılık Kursunda ki Arkadaşım ile Romantik Yemeğimiz
resim - Aşçılık Kursunda ki Arkadaşım ile Romantik Yemeğimiz
resim - Aşçılık Kursunda ki Arkadaşım ile Romantik Yemeğimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir